Titles you rated
Waiting for LoveRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 0.5
Bubble GumRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 2.0
BigRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0