Movies
Ratings
53
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
DriveRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.5
Baahubali: The BeginningRated ★ 1.5
LimitlessRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5