Movies
Ratings
27
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0