Titles you rated
Hooray for LoveRated ★ 3.5
Blade ManRated ★ 2.0
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
The Return of IljimaeRated ★ 2.0
GourmetRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Prime Minister and IRated ★ 2.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0- Loving YouRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0