Movies
Ratings
28
Taken 3Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0