Movies
Ratings
64
Hidden FiguresRated ★ 5.0
WonderRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
Everybody's FineRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
You've Got MailRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 2.5
Easy ARated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 2.5