Movies
Ratings
15
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0