Movies
Ratings
71
CluelessRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Happy Feet TwoRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.5
AquamarineRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 3.5