Series
Ratings
15
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Beating AgainRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0