Movies
Ratings
23
The PianistRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 0.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0