Series
Ratings
28
Breaking BadRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 0.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0