Movies
Ratings
94
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
HitmanRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5