Titles you rated
Top GunRated ★ 4.0
Pete's DragonRated ★ 2.5
Lights OutRated ★ 2.0
Me Before YouRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 0.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0