Movies
Ratings
1144
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Cartel LandRated ★ 4.0
Lover, Stalker, KillerRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Cyber Hell: Exposing an Internet HorrorRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.5
First CowRated ★ 4.0
First ReformedRated ★ 4.0
Okiku and the WorldRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5