Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 2.5
OblivionRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0