Movies
Ratings
70
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 3.5
RushRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5