Series
Ratings
80- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0- K-ON!Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0