Titles you rated
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Austin Powers: International Man of MysteryRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.5
UpRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 4.0
A Wedding InvitationRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0