Movies
Ratings
180
Ant-ManRated ★ 4.5
Memories of the SwordRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
The Bélier FamilyRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
TarzanRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 5.0