Movies
Ratings
564
Liar x LiarRated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5- The First RideRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 2.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
All the Long NightsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 5.0
SoulRated ★ 3.5