Movies
Ratings
693
Don JonRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Jackass 3DRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0