Titles you rated
Blood and TiesRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0