Titles you rated
Gaus ElectronicsRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.5
Mr. QueenRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 2.0
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0