Series
Ratings
91
My Strange HeroRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Master: God of NoodlesRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 1.5
Middle School Student ARated ★ 5.0
Golden CrossRated ★ 3.5- DreamRated ★ 3.0
Inspiring GenerationRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 2.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.0
Empire of GoldRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.5
Lovers of MusicRated ★ 2.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
Big ManRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0