Movies
Ratings
26
Summer WarsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0