Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
HallelujahRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.5
Don't Say a WordRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Paris, je t'aimeRated ★ 4.0- Love Strikes!Rated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0- Overwatch: The Last BastionRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5