Movies
Ratings
49
The Great GatsbyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Burn After ReadingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Barton FinkRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0