Movies
Ratings
200
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
New in TownRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.5
Before MidnightRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 1.0
The ReaderRated ★ 5.0
Art Museum by the ZooRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 4.5
Le Grand ChefRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
ChloeRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
MotherRated ★ 2.5