Titles you rated
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0