Titles you rated
- Noriko Setsuko 2Rated ★ 0.5
- The Silent BearersRated ★ 5.0
- Bosam Village-Protection of Three TimesRated ★ 5.0
- Sea of TransitionRated ★ 5.0
The House of UsRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Daytime Shooting StarRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 4.0
What Maisie KnewRated ★ 4.5
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 4.0
A Little PrincessRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Chilsu and MansuRated ★ 4.5