Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0