Movies
Ratings
78
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.5
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
My WayRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 5.0