Titles you rated
The TransporterRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.5
Remember the TitansRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.5