Titles you rated
Rebel in the RyeRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Our BodyRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
It FollowsRated ★ 0.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5