Titles you rated
PastaRated ★ 5.0
Dancing the Waltz AloneRated ★ 3.5
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
You Are Closer Than I ThinkRated ★ 4.0
Traces of LoveRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0
Rain or ShineRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Atlantic : The Wildest Ocean on EarthRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5