Movies
Ratings
563
Chungking ExpressRated ★ 3.0
1922Rated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Searching for SheelaRated ★ 3.0
IrresistibleRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 3.5
The Great HackRated ★ 4.0
The Social DilemmaRated ★ 4.5
American Murder: The Family Next DoorRated ★ 4.5
The White HelmetsRated ★ 4.0
Tell Me Who I AmRated ★ 3.5
Minimalism: A Documentary About the Important ThingsRated ★ 3.5
KlausRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
DesperadosRated ★ 3.0
Late NightRated ★ 4.0