Titles you rated
The TableRated ★ 3.5
The LunchboxRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Miracles from HeavenRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
A Reason to LiveRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Paddington 2Rated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0