Titles you rated
The Good WifeRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 5.0
CastleRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
H.I.TRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
My Horrible BossRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0