Movies
Ratings
48
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0