Movies
Ratings
104
IrreversibleRated ★ 5.0
The PurgeRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.5
Sex Is ZeroRated ★ 4.5
S.W.A.T.Rated ★ 3.0
The ScentRated ★ 5.0
Innocent ThingRated ★ 2.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 5.0