Movies
Ratings
576- WishRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
ExitRated ★ 1.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 2.5
VenomRated ★ 1.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
EpitaphRated ★ 2.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
RiddickRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.5