Titles you rated
- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.5
A Single ManRated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 1.5
The RevenantRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 2.5
The WalkRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 4.0
OfficeRated ★ 2.0
One Wild MomentRated ★ 3.0