Movies
Ratings
178 The PiratesRated ★ 3.5 The PiratesRated ★ 3.5
 PiratesRated ★ 5.0 PiratesRated ★ 5.0
 Another EarthRated ★ 3.5 Another EarthRated ★ 3.5
 How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0 How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
 MirrorsRated ★ 3.0 MirrorsRated ★ 3.0
 The Last ExorcismRated ★ 4.0 The Last ExorcismRated ★ 4.0
 [REC]²Rated ★ 4.5 [REC]²Rated ★ 4.5
 MamaRated ★ 3.5 MamaRated ★ 3.5
 Friday the 13thRated ★ 3.0 Friday the 13thRated ★ 3.0
 Hansel & GretelRated ★ 3.5 Hansel & GretelRated ★ 3.5
 The Ring TwoRated ★ 3.0 The Ring TwoRated ★ 3.0
 17 AgainRated ★ 3.0 17 AgainRated ★ 3.0
 Horror Stories 2Rated ★ 1.0 Horror Stories 2Rated ★ 1.0
 Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0 Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0
 The Red ShoesRated ★ 3.0 The Red ShoesRated ★ 3.0
 Funny GamesRated ★ 3.0 Funny GamesRated ★ 3.0
 MurdererRated ★ 3.0 MurdererRated ★ 3.0
 The RingRated ★ 4.0 The RingRated ★ 4.0
 A MuseRated ★ 3.5 A MuseRated ★ 3.5