Series
Ratings
70
Lovestruck in the CityRated ★ 2.0
Lovely RunnerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
Lupin Part 2Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.5
WestworldRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
New AmsterdamRated ★ 4.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0