Titles you rated
Warm BodiesRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 2.0
FlightplanRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0