Movies
Ratings
79
MasqueradeRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
102 DalmatiansRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 1.0
OblivionRated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 4.0
AlienRated ★ 2.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0