Movies
Ratings
27
Iron ManRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.0
Under SiegeRated ★ 3.0
Fire with FireRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0