Titles you rated
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Charlotte's WebRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
The Cat in the HatRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 3.0