Titles you rated
- Dr. Stone SCIENCE FUTURE part 2Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 1.0
YouRated ★ 4.5
Dr.STONE SCIENCE FUTURE part 1Rated ★ 4.0
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 4.0