Movies
Ratings
186
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
TyphoonRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 2.0